Poljoprivredna TV | Raspored
740
page-template-default,page,page-id-740,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Raspored emitiranja

07:00 Infostranice

15:45 Aurea Fest(R)

16:30 Boje zemlje, poljoprivredna emisija

17:10 Vino i vinogradarstvo, emisija o vinima

17:50 Zaljubljeni u Hrvatsku, emisija o turizmu

18:30 Novi milenij (R)

19:05 Farma, poljoprivredna emisija

20:05 Život i zemlja (R)

20:40 Baj Matini divani (R)

21:00 Priroda i društvo (R)

21:46 Agrosvijet (R)

22:35 Bakina kuhača (R)

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Agroistra, poljoprivredna emisija

16:20 Naša sela (R)

17:00 Život piše priče, putopisna reportaža

17:40 Zlatna dolina (R)

18:25 Young Village Folk (R)

18:45 Gori Lampa, glazbena emisija

20:00 Bakina kuhača, kulinarska emisija

20:18 Anđeoska kuhinja,  kulinarska emisija

20:30 Medene slastice, kulinarska emisija

20:45 Majstor kuhinje, kulinarska emisija

21:25 Zdravo vegetarijanski, kulinarska emisija

22:15 Vegetarijanska narodna kuhinja, kulinarska emisija

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Život i zemlja, poljoprivredna emisija

16:15 Novi milenij, emisija o novim tehnologijama

16:50 Svijet poljoprivrede, poljoprivredna emisija

17:40 Brazda, poljoprivredna emisija

18:25 Aurea Fest, glazbeno-turistička emisija

19:10 TambuRaj, tamburaški program

20:05 Zlatno klasje (R)

20:45 U našem ataru, poljoprivredna emisija

21:40 Baj Matini divani (R)

22:15 Agrosvijet, poljoprivredna emisija

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Zlatna dolina, poljoprivredna emisija

16:20 Zlato ravnice(R)

17:00 Život piše priče (R)

17:35 Vino i vinogradarstvo (R)

18:15 Medene slastice (R)

18:30 TambuRaj, tamburaški program

19:30 Young Village Folk (R)

20:00 Što uzrokuje bolesti, emisija o zdravlju

21:00 Naša sela (R)

21:40 Svijet poljoprivrede (R)

22:25 Veterinarska ordinacija (R)

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Zaljubljeni u Hrvatsku (R)

16:16 Boje zemlje (R)

16:50 Brazda (R)

17:30 Majstor kuhinje, kulinarska emisija

18:10 Priroda i društvo, edukativna emisija

18:50 Kulturama, emisija o kulturi

19:20 Agroistra (R)

20:40 Zlato ravnice (R)

21:25 Anđeoska kuhinja, emisija o kulinarstvu

21:55 Baj Matini divani, emisija o tradiciji

22:25 Znanstveni forum (R)

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Kulturama (R)

16:20 Agro dan, poljoprivredna emisija

17:00 Znanstveni forum, emisija o znanosti

17:40 Zlatno klasje (R)

18:05 TambuRaj, tamburaški program

19:20 Medene slastice (R)

19:40 Zlatna dolina (R)

20:15 Young Village Folk (R)

20:30 Gori lampa, emisija o tradiciji i glazbi

22:25 Zdravo vegetarijanski, kulinarska emisija

23:12 Infostranice

07:00 Infostranice

15:40 Zlatno klasje, poljoprivredna emisija

16:20 Gori lampa (R)

17:30 Agrosvijet

18:30 Što uzrokuje bolesti (R)

19:12 TambuRaj, tamburaški program

20:10 Zlatno klasje (R)

20:45 Young Village Folk, emisija o mladim poljoprivrednicima

21:10 Boje zemlje (R)

21:50 Top destinacije (R)

22:34 TambuRaj, tamburaški program

23:12 Infostranice

Live streaming

Program Poljoprivredne TV pratite i putem interneta

LIVE

Watch Dragon ball super

Poljoprivredna.tv koristi kolačiće (cookies) kako bi vam pružila više funkcionalnosti i bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice prihvaćate korištenje kolačića. Saznajte više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close